Uitslag 2016 – per team

//Uitslag 2016 – per team
Uitslag 2016 – per team 2017-04-18T16:37:05+00:00

Uitslagen 2016

De uitslagen zijn gesorteerd op tijd. Wil je de resultaten van een specifiek team zien? Klik op de buttons hieronder.

1. St Jansdal
2. Zorgpartners Zuidwest Friesland
3. ZN Wheelies
4. Team Skipr
5. Zilveren Kruis
6. Chevaliers de Selle
7. WWW
8. GGZBikers
9. Team Centric 1
10. Team Albron/Zorggenoten
11. Vivantes Wielerteam
12. MGZL
13. Siza 1
14. Team Centric 2
15. Team Kentalis
16. Siza 2
1 StJansdal 0:05:33
StartNr Naam Team Split Finish
54 Gerwin Vos StJansdal 00:03:24 00:05:31
51 Arend Jan Poelarends StJansdal 00:03:23 00:05:31
59 Peter Visser StJansdal 00:03:24 00:05:31
52 Marcel van Eeden StJansdal 00:03:24 00:05:32
56 Marco Koenders StJansdal 00:03:26 00:05:33
57 Don Quadvlieg StJansdal 00:03:35 00:06:00
55 Bart-Jan Verhoeff StJansdal 00:03:44 00:06:14
53 Jan Voorburg StJansdal 00:03:47 00:06:19
60 Arine Bakker StJansdal 00:03:51 00:06:29
58 Mila Pors StJansdal 00:03:52 00:06:30
2 Zorgpartners Zuidwest Friesland 0:05:52
StartNr Naam Team Split Finish
121 Johan Krul Zorgpartners Zuidwest Friesland 00:03:34 00:05:51
124 Michiel Duyvendak Zorgpartners Zuidwest Friesland 00:03:35 00:05:51
123 Koos van Zegeren Zorgpartners Zuidwest Friesland 00:03:35 00:05:51
125 Reinder Holscher Zorgpartners Zuidwest Friesland 00:03:35 00:05:51
126 Jorrit Douwes Zorgpartners Zuidwest Friesland 00:03:36 00:05:52
122 Jacob Looijenga Zorgpartners Zuidwest Friesland 00:04:43 00:07:44
3 ZN Wheelies 0:06:02
StartNr Naam Team Split Finish
95 René Ostheimer ZN Wheelies 00:03:45 00:06:00
93 René Groot Koerkamp ZN Wheelies 00:03:47 00:06:01
91 Marc Theloesen ZN Wheelies 00:03:48 00:06:01
94 René Meijer ZN Wheelies 00:03:47 00:06:02
90 Peter Jansen ZN Wheelies 00:03:47 00:06:02
89 Mathijs Romme ZN Wheelies 00:04:10 00:06:59
92 Bert Jager ZN Wheelies 00:04:17 00:07:08
4 Team Skipr 0:06:06
StartNr Naam Team Split Finish
7 Peter Hoppener Team Skipr 00:03:42 00:06:05
6 Jacob Brouwers Team Skipr 00:03:41 00:06:06
1 Ime van Manen Team Skipr 00:03:42 00:06:06
2 Joris Kranenburg Team Skipr 00:03:42 00:06:06
5 Simon Broersma Team Skipr 00:03:43 00:06:06
8 Henk Jan Kooke Team Skipr 00:03:42 00:06:18
3 Arco Visser Team Skipr 00:03:55 00:06:35
9 Bas van Lier Team Skipr 00:03:57 00:06:36
10 Pieter Molen Team Skipr 00:04:06 00:06:44
4 Philip van de Poel Team Skipr 00:04:15 00:07:05
5 Zilveren Kruis 0:06:11
StartNr Naam Team Split Finish
48 Harm Jan Timmer Zilveren Kruis 00:03:49 00:06:09
47 Rene Snijders Zilveren Kruis 00:03:50 00:06:09
44 Alexander Bybau Zilveren Kruis 00:03:51 00:06:10
46 Phillip Bos Zilveren Kruis 00:03:50 00:06:10
43 Alexander Huijs Zilveren Kruis 00:03:51 00:06:11
49 Jorieke Casteleijn Zilveren Kruis 00:03:55 00:06:38
41 Roland Eising Zilveren Kruis 00:04:01 00:06:46
45 Karen Willemsen Zilveren Kruis 00:04:39 00:07:29
50 Floor van Rijn Zilveren Kruis 00:04:39 00:07:30
42 Dewi van Deursen Zilveren Kruis 00:04:39 00:07:30
6 Chevaliers de Selle 0:06:17
StartNr Naam Team Split Finish
70 Rick Heutinck Chevaliers de Selle 00:03:43 00:06:13
74 Henk Groot Koerkamp Chevaliers de Selle 00:03:36 00:06:15
72 Henk van Veen Chevaliers de Selle 00:03:37 00:06:17
71 Arno Gouweleeuw Chevaliers de Selle 00:03:38 00:06:17
68 Ewald Jansen Chevaliers de Selle 00:03:41 00:06:17
73 Martijn Lagendijk Chevaliers de Selle 00:03:41 00:06:18
69 Jos van der Leur Chevaliers de Selle 00:03:55 00:06:31
67 Jeroen Wierdsma Chevaliers de Selle 00:04:09 00:06:50
75 Erik Rekers Chevaliers de Selle 00:04:22 00:07:32
7 WWW 0:06:35
StartNr Naam Team Split Finish
113 Nick Bolhuis WWW 00:04:02 00:06:33
108 Nico de Bree WWW 00:04:01 00:06:34
110 Jan-Theo Overbeek WWW 00:04:01 00:06:34
109 Nico van Noord WWW 00:04:00 00:06:35
114 Henk Bolhuis WWW 00:04:02 00:06:35
107 Paul Robberse WWW 00:04:07 00:06:39
112 Jessica de Jonge WWW 00:04:07 00:07:20
111 Ben Cornelissen WWW 00:05:47 00:09:23
8 GGZBikers 0:06:51
StartNr Naam Team Split Finish
147 Henk Schouten GGZBikers 00:03:54 00:06:31
143 Peter Wiltjer GGZBikers 00:03:55 00:06:33
144 Bert Tijssen GGZBikers 00:04:08 00:06:49
148 Elly Visser GGZBikers 00:04:11 00:06:51
145 Rob Thuis GGZBikers 00:04:03 00:06:51
146 Fred Tolboom GGZBikers 00:04:16 00:07:06
149 Klaas Meijering GGZBikers 00:05:04 00:08:11
9 Team Centric 1 0:06:52
StartNr Naam Team Split Finish
40 Lennart van Nieuwenhuizen Team Centric 1 00:04:09 00:06:32
26 Jan Peter Busman Team Centric 1 00:04:09 00:06:33
21 Joost Dekker Team Centric 1 00:04:11 00:06:36
34 Marcel Weeda Team Centric 1 00:04:08 00:06:50
35 Marlies Aanhaanen Team Centric 1 00:04:13 00:06:52
30 Ageeth Wahle Team Centric 1 00:04:26 00:07:12
22 Winfried van Beek Team Centric 1 00:05:20 00:08:25
10 Team Albron/Zorggenoten 0:06:52
StartNr Naam Team Split Finish
130 Dick van Veen Team Albron/Zorggenoten 00:03:59 00:06:39
127 Kai Vonk Team Albron/Zorggenoten 00:04:14 00:06:50
131 Stijn Daniels Team Albron/Zorggenoten 00:04:02 00:06:50
11 Henk Voormolen Team Albron/Zorggenoten 00:04:15 00:06:51
15 Etienne Friederichs Team Albron/Zorggenoten 00:04:17 00:06:52
12 Eric Petit Team Albron/Zorggenoten 00:04:20 00:07:40
150 Edwin van Leeuwen Team Albron/Zorggenoten 00:04:53 00:08:06
13 Dominique Klemann Team Albron/Zorggenoten 00:05:40 00:09:24
11 Vivantes Wielerteam 0:06:57
StartNr Naam Team Split Finish
138 Gerrit Poortman Vivantes Wielerteam 00:04:17 00:06:55
137 Math Wouters Vivantes Wielerteam 00:04:18 00:06:55
133 Joris de Jong Vivantes Wielerteam 00:04:19 00:06:56
141 Jan Jans Vivantes Wielerteam 00:04:17 00:06:56
139 Gerard van Dongen Vivantes Wielerteam 00:04:18 00:06:57
135 Wim Goossens Vivantes Wielerteam 00:04:21 00:07:10
140 Anita van Tilburg Vivantes Wielerteam 00:04:28 00:07:11
134 Hiskia Veenhuizen Vivantes Wielerteam 00:04:29 00:07:11
136 Nancy Lenaerts Vivantes Wielerteam 00:04:45 00:07:49
12 MGZL 0:07:04
StartNr Naam Team Split Finish
98 Harrie Colaris MGZL 00:04:14 00:06:54
106 Ger van der Sterren MGZL 00:04:11 00:06:54
97 Jan Bartels MGZL 00:03:58 00:06:55
102 Jos Merx MGZL 00:04:12 00:07:01
105 Roel Sterken MGZL 00:04:19 00:07:04
99 Jennifer Dijkstra MGZL 00:04:30 00:07:39
103 Maurice Muyres MGZL 00:04:30 00:07:39
100 Erik Hoesbergen MGZL 00:04:21 00:07:42
101 Raoul Kuijpers MGZL 00:04:21 00:07:42
104 Jos Smeets MGZL 00:04:31 00:07:43
13 Siza 1 0:07:10
StartNr Naam Team Split Finish
81 Ronald Weeteling Siza 1 00:03:37 00:06:32
76 Paul Beier Siza 1 00:03:58 00:06:33
78 Renee van Deursen Siza 1 00:03:59 00:06:34
77 Arnika Brasem Siza 1 00:04:24 00:07:09
79 Wim van Hilst Siza 1 00:04:25 00:07:10
80 Rob Hoogma Siza 1 00:04:53 00:07:51
151 Nummer 151 Siza 1 00:06:20 00:10:15
14 Team Centric 2 0:07:26
StartNr Naam Team Split Finish
28 Frank Bos Team Centric 2 00:04:27 00:07:17
37 Glenn Drinkwaard Team Centric 2 00:04:29 00:07:19
39 Joran Bout Team Centric 2 00:04:27 00:07:19
32 rene Willemsen Team Centric 2 00:04:26 00:07:23
38 Ronald Botterman Team Centric 2 00:04:41 00:07:26
33 Jorrit Majkowski Team Centric 2 00:05:06 00:08:00
36 Henny Luijrink Team Centric 2 00:05:16 00:08:34
31 Robin Lammerts Team Centric 2 00:06:12 00:10:29
15 Team Kentalis 0:07:59
StartNr Naam Team Split Finish
120 Jorynde van der Heijden Team Kentalis 00:04:29 00:07:51
118 Peter Paul Buijs Team Kentalis 00:04:29 00:07:52
116 Ibrahim Koysuren Team Kentalis 00:04:54 00:07:53
119 Dennis de Dreu Team Kentalis 00:04:55 00:07:54
117 Bart Raemaekers Team Kentalis 00:04:25 00:07:59
115 Hilde van Noort Team Kentalis 00:05:03 00:07:59
16 Siza 2 0:08:30
StartNr Naam Team Split Finish
88 Timon Vellekoop Siza 2 00:04:03 00:06:43
82 Mark van Doorn Siza 2 00:04:32 00:07:23
83 Ard Leurs Siza 2 00:04:45 00:07:47
85 Monique van Oosterhout Siza 2 00:04:47 00:07:48
86 Ger Oostrum Siza 2 00:05:12 00:08:30
87 Clementine van de Par Siza 2 00:05:13 00:08:31